Voodipesukomplekt Domoletti Striped Beige, 160 x 200 cm, beež
Voodipesukomplekt Domoletti Striped Beige, 160 x 200 cm, beež
Voodipesukomplekt Domoletti Striped Beige, beež v., 50 x 70 cm, 160 x 200 cm, 3 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 44.9 € |
|
17.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Voodipesukomplekt Domoletti Striped Beige, beež v., 50 x 70 cm, 160 x 200 cm, 3 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 44.9 € |
|
17.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 10:03
! Сообщить об ошибке| Марка | DOMOLETTI |
| Категория | Комплекты постельного белья |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Materjali tihedus g/m² | 130 |
| Kinnituse tüüp | Nööpidega |
| Täiendav info | 100% triibuline puuvillasatiin |
| Kaubamärk | Domoletti |
| Padjapüür kuulub komplekti | 2 padjapüüri |
| Kanga disain | Ühevärviline |
| Hingav materjal | + |
| Värv | Pruun |
| Kollektsioon | Striped Beige |
| Päritoluriik | Pakistan |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 160 x 200 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 100% |
| OEKO-TEX® sertifikaat | + |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 160 x 200 cm |
| Värvi nimi | Beež |
| Materjal | Satiin |
| Komplekti osade arv | 3 |
| Показать больше | |










