Veetõkkemastiks Ceresit CL-51, 5 kg

Veetõkkemastiks Ceresit CL-51, 5 kg

от 38.90
1a.ee

Veetõkkemastiks Ceresit CL-51, 5 kg

Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 71.9 €

38.90 *
B магазин 1a.ee
K-rauta.ee

Veetõkkemastiks Ceresit CL-51, 5 kg

Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 71.9 €

38.90 *
B магазин k-rauta.ee

* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.

* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 14:17

! Сообщить об ошибке
История цена изменений - Veetõkkemastiks Ceresit CL-51, 5 kg
Отзывы, комментарии, мнения - Veetõkkemastiks Ceresit CL-51, 5 kg
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Ваш рейтинг

Будьте активны! Оцените этот продукт, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Обзор, комментарий, мнение
Информация
Марка CERESIT
Категория
Toote tüüp Hüdroisolatsiooni kate
Täiendav info CL 51 nakkub kõikide kuivade, tugevate, koormust taluvate, mõõtudelt stabiilsete, puhaste, katmisvalmis pindadega, mis on vabad naket halvendada võivatest ainetest (nt nakkumisvastastest ainetest, lahtistest osakestest, tolmust, liivast, sideaineist, porsunud kohtadest, mustusest). Pudenevad ja tolmused pinnad harjatakse puhtaks ja krunditakse CT 17, CN 94 või R 766-ga. Pealiskiht peab olema piisavalt tasane ja läbivate pragudeta. CL 51 sobib kasutamiseks mineraalsetel pindadel, nt Pic, PII ja PIII rühma krohvidel, betoonil, korralikult vuugitud müüritisel, tsementpõrandal, asfaltmastikspõrandal, tsementkiudplaatidest põrandal ja kipsist seinaplaatidel, kipskartong- ja -kiudplaatidel, kipsipõhistel tasandussegudel, gaasbetoonplaatidel, kergbetoonist õõnsatel seinaplaatidel, vanadel keraamilistel plaatidel ning mördiga kaetud suletud pooridega jäigast vahtmaterjalist ehitusplaatidel. Kaltsiumsulfaadipõhiste isetasanduvate põrandasegude (mehaaniliselt karestatud, tolmust puhastatud ja CT 17 või CN 94-ga krunditud), anhüdriitpõrandate ja kipsipõhiste tasandussegude puhul peab niiskussisaldus olema ≤ 0,5%. Kipskrohvide (PIVa/b ja PV) puhul peab niiskussisaldus olema ≤ 1,0%. Kipskrohvid peavad olema piisavalt stabiilsed ja pind peab olema koormusttaluv. Krohvikihi keskmine paksus peab olema 15 mm. Krohvikihid paksusega ≤ 10 mm pole lubatud. Krohvi pinda ei lihvita üle, vaid kaabitakse maha. Niiskuse tungimine kaltsiumsulfaadipõhisesse pinda nt välisseina kaudu peab olema välistatud. Kriitilised pinnad, nt värvkatted, krunditakse CN 94 või R 766-ga. Sel juhul tuleb järgida kruntide infolehel antud nõudeid.
Töötemperatuur 25
Koostis Modifitseeritud sünteetilise vaigu dispersioon
Kaubamärk Ceresit
Otstarve Siseseinte ja -põrandate liitekohtadeta hüdroisolatsiooniks enne keraamiliste plaatide paigaldamist niisketes ning märgades ruumides, nt vannitubades, duši- ja tualettruumides ning köökides. Isolatsioonikihtidega põrandakonstruktsioonide puhul kantakse CL 51 otse koormust jaotavale kihile (tasanduskihile). Sobib ka köetavatele põrandatele.
Kasutamine CL 51 kantakse pinnale lahjendamata kujul lambanahast rulli, pintsli või kelluga. Veekindla kaitsekihi saamiseks on vaja katta vähemalt kaks korda, et saada 0,5 mm (kuivanud olekus) paksune kiht. Teise kihi võib peale kanda juba umbes 2 tundi pärast esimese kihi pealekandmist. Kuivamisaeg oleneb temperatuurist, aluspinna imavusest ja õhuniiskusest. Umbes 4 tundi pärast teise kihi pealekandmist on pind valmis töötamiseks Ceresiti plaatimissegudega, nagu CM 90, CM 49, CM 22 või CM 12 PLUS, CM 16, CM 17 . Vajumis- ja servavuugid tuleb katta tihenduslindiga CL 89 / CL 152, seina läbiviikudes ja põrandatrappides tuleb kasutada seinte/põrandate jaoks mõeldud tihenduskraesid CL 83/CL 525. Tihendusteip või -krae tuleb suruda esimesse kihti ja seejärel katta teise kihiga. CL 525 iseliimuv krae kinnitatakse otse aluspinnale. Nurkades kasutatakse sise- ja välisnurga tükke CL 86/CL 87.
Kulu Kahe kihi puhul ~ vähemalt 1,4 kg/m² (kuiva kihi paksus 0,5 mm).
Mudel CL-51
Kuivatamise aeg 2
Kaal 5
Päritoluriik Poola
Показать больше Показать меньше