Vannisegisti dušikomplektiga Bora Bord25A, kroom
Vannisegisti dušikomplektiga Bora Bord25A, kroom
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 12:47
! Сообщить об ошибке| Марка | BORA |
| Категория | Смесители для ванны |
| Toote tüüp | Vannisegistid koos dušikomplektidega |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Dušiotsik. Dušihoidja. PVC dušivoolik (1,5 m) |
| Täiendav info | Ühendus: 1/2\. Sisaldab: dušiotsikut. Dušipea hoidik. PVC dušivoolik (1,5 m) |
| Materjal | Messing |
| Kaubamärk | Bora |
| Värv | Kroom |
| Liitmik | 1/2-tolline |
| Mudel | Bord25A |
| Paigalduse tüüp | Seinakinnitus |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 1.9 |
| Показать больше | |












