Valvekaamera Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU/SL(2.8)eF, must
Valvekaamera Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU/SL(2.8)eF, must
Kamera IP Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU/SL(2.8)eF/Black | DS-2CD2087G2H-LIU/SL(2.8.. |
|
244.05 €
|
B магазин enter24.eu |
Kamera IP Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU/SL(2.8)eF/Black | DS-2CD2087G2H-LIU/SL(2.8.. |
|
260.20 €
|
B магазин multo.eu |
Korpusega kaamera Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU/SLHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 295.9 € |
|
271.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Korpusega kaamera Hikvision DS-2CD2087G2H-LIU/SLHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 292.9 € |
|
271.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 05:38
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | IEEE 802.3af |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 3840×2160@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Must |
| Mudel | DS-2CD2087G2H-LIU/SL |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Käsitsi mõõtmine |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Показать больше | |


















