USB helikaart Logilink, 7.1 heliefekt
USB helikaart Logilink, 7.1 heliefekt
Logilink | USB Audio adapter, 7.1 sound effectTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
6.99 €
|
B магазин bigbox.ee |
Helikaart LogiLink UA0078Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 13.29 € |
|
8.20 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Adapter Logilink USB to 3.5mm 3.5mm female x 2, USB 2.0 A male, must v. |
|
15.49 €
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 21:29
! Сообщить об ошибке| Марка | LOGILINK |
| Категория | Звуковые карты |
| Toote tüüp | Adaptrid |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5mm female x 2 |
| Teine kaabliühendus | USB 2.0 A male |
| Kaubamärk | Logilink |
| Värv | Must |
| Mudel | USB to 3.5mm |




























