Suitsuandur Brennenstuhl RM C 9010
Suitsuandur Brennenstuhl RM C 9010
Suitsuandur Brennenstuhl RM C 901070000+ tööriista ja tarvikut. Kiire tarne. Garantii. Usaldusväärne partner! |
|
9.53 €
|
B магазин verkter.ee |
Suitsudetektor Brennenstuhl RM C9010 Smoke DetectorHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 18.4 € |
|
10.25 €*
|
B магазин 1a.ee |
Suitsudetektor Brennenstuhl RM C9010 Smoke DetectorHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 18.4 € |
|
10.25 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 13:05
! Сообщить об ошибке| Марка | Brennenstuhl |
| Категория | Детекторы дыма |
| Toote tüüp | Suitsuandurid |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Toide (9V) ja kinnitused |
| Täiendav info | Kaal: 0,123 kg |
| Helitugevus | 85 |
| Kaubamärk | Brennenstuhl |
| Otstarve | Hoiatab suitsu eest |
| Signaali tüüp | LED lamp (lülitub sisse kasutamisel, vilgub andmete edastamisel) |
| Värv | Valge |
| Mudel | RM C9010 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Patareid | 9V |
| Toide | Patarei |
| Показать больше | |






















