Mööblikomplekt Eltap Lorelle & Pouf Left Monolith 97, sise, tumehall
Mööblikomplekt Eltap Lorelle & Pouf Left Monolith 97, sise, tumehall
Nurgadiivani ja tumba Lorelle halli komplektTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1311.42 €
|
B магазин bigbox.ee |
Mööblikomplekt Lorelle & Pouf Left Monolith 97, sise, tumehall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1579 € |
|
1389.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mööblikomplekt Lorelle & Pouf Left Monolith 97, sise, tumehall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1579 € |
|
1389.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 16:16
! Сообщить об ошибке| Марка | ELTAP |
| Категория | Угловые диваны |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Magamispind: 200x110 cm |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Hall |
| Mudel | Left Monolith 97 |
| Mööblikomplektis | Tumba |
| Kollektsioon | Lorelle & Pouf |
| Laius | 225 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 105 x 225 x 160 cm |
| Tumba mõõdud (L x K x S) cm: | 100 x 45 x 70 cm |
| Värvi nimi | Tumehall |
| Kõrgus | 105 |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |















