Maastikuratas Kross Level 5.0, 29, M, sinine
Maastikuratas Kross Level 5.0, 29, M, sinine
Jalgratas mägi- Kross Level 5.0, 29 ", M raam, sinineHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1439 € |
|
1159.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Jalgratas mägi- Kross Level 5.0, 29 ", M raam, sinineHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1439 € |
|
1159.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-12-24 10:37
! Сообщить об ошибке| Марка | KROSS |
| Категория | Горные велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 180 |
| Kaubamärk | Kross |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 170 |
| Mudel | 5.0 |
| Kollektsioon | Level |
| Raami suurus | M |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminum 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Kross 622x25 |
| Rehvid | Schwalbe Smart Sam 29x2.35" |
| Rattarummid | Shimano Deore TC500 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 120 |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCR 32 Air RLR 120 mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano MT200, Shimano RT10 180/160 mm CL discs |
| Jõuülekanne | Shimano Cues U6000 |
| Käikude arv | 11 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Cues U6000 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Cues LG400 11-50T |
| Roolisammas | Alumiinium 45 mm / 35 / 0°. |
| Rool | Alumiinium 760 mm 35. |
| Sadula alus | Alumiinium 31,6 x 125 mm. |
| Sadul | Selle Royal Comfort Groove |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Показать больше | |











