Maastikuratas Kross, 29, M, sinine/must/roosa
Maastikuratas Kross, 29, M, sinine/must/roosa
Jalgratas mägi- Kross, 29 ", M raam, sinine v./must v./roosa v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1089 € |
|
837.42 €*
|
B магазин 1a.ee |
Jalgratas mägi- Kross, 29 ", M raam, sinine v./must v./roosa v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1089 € |
|
837.42 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 16:24
! Сообщить об ошибке| Марка | KROSS |
| Категория | Горные велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 180 |
| Kaubamärk | Kross |
| Värv | Roosa |
| Minimaalne pikkus | 172 |
| Raami suurus | M |
| Kaal | 13.9 |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Kross |
| Rehvid | 29 x 2.1" |
| Rattarummid | GL-B43F-DS / GL-B43R-DS |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCR 32 RLR AIR |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano MT200 |
| Jõuülekanne | Shimano Alivio HG400 |
| Käikude arv | 27 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Alivio M3100 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Acera M3000 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Deore M592 |
| Roolisammas | Aluminium 80mm/ 31.8 / 7 ° |
| Rool | Aluminum 660 mm / 31.8 |
| Sadula alus | Aluminium 27.2 x 300 mm |
| Sadul | Kross |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Показать больше | |








