KVM lüliti Aten CS1764A-AT-G, must
KVM lüliti Aten CS1764A-AT-G, must
Aten 4-Port USB DVI/Audio KVMP | | 4-Port USB DVI/Audio KVMP™ Switc | CS1764A.. |
|
181.05 €
|
B магазин multo.eu |
ATEN CS1764A-AT-G KVM lüliti mustTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
187.27 €
|
B магазин bigbox.ee |
ATE Aten 4-Port USB DVI/Audio KVMP Switch | Aten | 4-Port USB DVI/Audio KVMP™ Sw.. |
|
187.90 €
|
B магазин galador.ee |
ATEN 4-port USB DVI KVM-lliti heliga ja USB 2.0 jaoturiga (KVM-kaablid kaasas) |
|
188.10 €
|
B магазин smartech.ee |
Aten 4-Port USB DVI/Audio KVMP Switch Aten 4-Port USB DVI/Audio KVMP™ Switc |
|
188.26 €
|
B магазин alfashop.ee |
Aten 4-Port USB DVI/Audio KVMP Switch | Aten | 4-Port USB DVI/Audio KVMP™ Switc .. |
|
190.49 €
|
B магазин elektrika.ee |
Aten 4-Port USB DVI/Audio KVMP Switch | Aten | 4-Port USB DVI/Audio KVMP™ Switcбольше |
|
218.53 €
|
B магазин electrobase.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 09:00
! Сообщить об ошибке| Марка | ATEN |
| Категория | Коммутаторы |
| Toote tüüp | KVM kommutaatorid (KVM switch) |
| Maksimaalne eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Tehnoloogia DynaSync |
| Arvuti ühenduse tüüp | DVI-I |
| Maksimaalne ühendatavate arvutite arv | 4 |
| Klaviatuuri ühenduse tüüp | USB |
| Helisisend | 3.5mm |
| Heliväljund | 3.5mm |
| Kaubamärk | Aten |
| Mudel | CS1764A |
| Kaal | 940 |
| Hiire ühenduse tüüp | USB |
| Показать больше | |


























