Jalgrattarehv Schwalbe Racing Ralph 29 x 2.10, HS 490, must
Jalgrattarehv Schwalbe Racing Ralph 29 x 2.10, HS 490, must
Väliskumm 29" Schwalbe Racing Ralph HS 490, Evo Fold. 54-622 / 29x2.10 Super Gro.. |
|
38.90 €
|
B магазин bikko.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Racing Ralph HS 490 11601128.01, kumm, must v./punane v...Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 69.9 € |
|
45.51 €*
|
B магазин 1a.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Racing Ralph HS 490 11601128.01, kumm, must v./punane v...Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 69.9 € |
|
45.51 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 16:44
! Сообщить об ошибке| Марка | SCHWALBE |
| Категория | Велосипедные покрышки 29 |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 2,0-4,0 baari (30-55 psi); Maksimaalne koormus: 110 kg |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Punane |
| Mudel | Racing Ralph HS 490 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 0.630 |
| Ratta suurus | 29" |
| Rehvi laius | 2.1" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Показать больше | |


















