Jalgratas Romet Wagant 4, 28, 19, sinine
Jalgratas Romet Wagant 4, 28, 19, sinine
Jalgratas ROMET Wagant 4, sinine (M)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
580.80 €
|
B магазин bigbox.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 02:15
! Сообщить об ошибке| Марка | ROMET |
| Категория | Городские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Kollektsioon | Wagant 4 |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 18.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Maanteeratas |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 700 × 38C valgustpeegeldav riba |
| Rattarummid | Shimano Dynamo DH-3D32-QR / Aluminium |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 63 |
| Kahvli mudel | SR Suntour NEX DS |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BR-TX805 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF500 3 speed / Shimano ST-EF500 7 speed |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FD-TY510 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Acera RD-M360 |
| Roolisammas | Teras 610 mm |
| Rool | Alumiinium reguleeritav 90 mm |
| Sadula alus | Alumiinium vedrustus 30,9 mm / 300 mm |
| Sadul | Selle Royal |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |
















