Jalgratas Romet Orkan 5 M, 28, 19, hõbe/grafiit/vask
Jalgratas Romet Orkan 5 M, 28, 19, hõbe/grafiit/vask
Jalgratas ROMET Orkan 5 M, hõbe (M)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
578.37 €
|
B магазин bigbox.ee |
Romet City bikes Orkan 5 M 2025 M silver-graphite-copper0% liising 96.4Eur kuni 6 kuud |
|
578.37 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 16:39
! Сообщить об ошибке| Марка | ROMET |
| Категория | Городские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Pruun |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | 5 M |
| Kollektsioon | Orkan |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 14.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Värvi nimi | Hõbe |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | VeeTire Speedster 700x44C |
| Rattarummid | Shimano HB-TX505 / Shimano FH-TX505 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 63 |
| Kahvli mudel | Suntour NEX HLO 63mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BL-MT200/BR-MT200 |
| Jõuülekanne | Shimano Altus FD-M370 / Shimano Alivio RD-T4000 |
| Käikude arv | 27 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Altus SL-M2010 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FC-M371 48/36/26T 170mm |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano CS-HG201 11-32T |
| Roolisammas | Adjustable TDS-D299 N-8 31.8mm/105mm |
| Rool | Alumiinium 680mm/15°/31,8mm. |
| Sadula alus | Alumiinium 30.9mm/350mm. |
| Sadul | Selle Royal |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |
















