Jalgratas Kross Trans 3.0 Lady, 28, M, valge/hall
Jalgratas Kross Trans 3.0 Lady, 28, M, valge/hall
Jalgratas maanteeratas Kross Trans 3.0 Lady, 28 ", M raam, valge/hallHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 679 € |
|
519.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-12-24 08:36
! Сообщить об ошибке| Марка | KROSS |
| Категория | Горные велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Kross |
| Värv | Valge |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Kollektsioon | Trans 3.0 Lady |
| Raami suurus | M |
| Kaal | 16.5 |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Tootmisaasta | 2021 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Jalgratta tüüp | Maanteeratas |
| Velje tüüp | Kross |
| Rehvid | Mitas Gripper V84 42-622 |
| Rattarummid | Shimano Nexus C3000 / GL-B01R |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | SR Suntour M3010 |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-Brake |
| Jõuülekanne | Shimano MF TZ500 |
| Käikude arv | 21 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Tourney TY510 |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Acera M360 |
| Rooli üleulatus | Aluminium, 25.4 mm |
| Rool | Steel 600 mm |
| Sadul | Kross D226K |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |









