Emaplaat Biostar A68N-2100E
Emaplaat Biostar A68N-2100E
Emaplaat Biostar A68N-2100KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 55.9 € |
|
48.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Emaplaat Biostar A68N-2100KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 55.9 € |
|
48.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-24 14:02
! Сообщить об ошибке| Марка | BIOSTAR |
| Категория | Материнские платы |
| Toote tüüp | Emaplaadid |
| nVidia SLI | - |
| USB 2.0 liideste arv | 4 |
| Kiibistik (chipset) | AMD® Beema |
| Protsessori pesade arv | 1 |
| USB 3.x liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 1 |
| Garantii | 24 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Täiendav info | AMD E1-6010 Processor |
| Plaadi suurus | Mini-ITX |
| Operatiivmälu taktikaline sagedus | 1066 MHz |
| PCI Express 16X konnektorid | 1 |
| SATA 3 pesad | 2 |
| D-Sub konnektorid | 1 |
| DVI konnektorid | 0 |
| PS/2 ühendus | 2 |
| Kaubamärk | Biostar |
| Mudel | A68N-2100K |
| Pikkus | 170 |
| Laius | 170 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon™ R2 Graphics |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC887 |
| Võrgukaart | Realtek RTL8111H - 10/100/1000Mb/s |
| Показать больше | |















