Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XV L, 4-osaline, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XV L, 4-osaline, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XV L, sise, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 479 € |
|
419.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch XV L, sise, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 479 € |
|
419.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 13:45
! Сообщить об ошибке| Марка | ASM |
| Категория | Комплекты для гостиной |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Klaas |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Pruun |
| Mudel | XV L |
| Mööblikomplektis | TV-alus |
| Pikkus | 40 |
| Kollektsioon | Switch |
| Laius | 260 |
| Kaal | 66 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 180 x 20 x 1.8 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 30 x 40 cm |
| Vitriini mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 60 x 30 cm |
| Väikese kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 60 x 30 cm |
| Kõrgus | 150 |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |















