Aku CSB GP12120F2 12V, 12Ah
Aku CSB GP12120F2 12V, 12Ah
от 28.29
1a.ee
UPS aku CSB, 0.012 Ah
B магазин 1a.ee
K-rauta.ee
UPS aku CSB, 0.012 Ah
B магазин k-rauta.ee
Bigbox.ee
AKU GP12120F2 12 V, 12 Ah
Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas.
B магазин bigbox.ee
Ранее сохранившийся предложения (7)
! Сообщить об ошибке
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Ваш рейтинг
Будьте активны! Оцените этот продукт, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!
Обзор, комментарий, мнение
Информация
Марка CSB
Категория ИБП - Источники бесперебойного питания
Toote tüüp UPS akud
Mõõtmed 151 x 101 x 98 mm
Garantii 24
Täiendav info Pinge: 12 V. Maksimaalse laadimisvoolu vool: 3 A.