Maanteeratas Head Revelo I, 28, M, punane/grafiit
Maanteeratas Head Revelo I, 28, M, punane/grafiit
Jalgratas maanteeratas Head Revelo I, 28 ", M raam, punane v./grafiit v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 759 € |
|
584.55 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 16:24
! Teata veast| Bränd | REVELO |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Head |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Kollektsioon | Revelo I |
| Raami suurus | M |
| Kaal | 15.9 |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Maanteeratas |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alloy 6061 HT |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Remerx Dragon 719 36h |
| Rehvid | Impac StreetPac RT 28x1.6” |
| Rattarummid | Shimano DHC3000 100mm / Formula OV32 QR 135mm |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 65 |
| Kahvli mudel | Zoom 187D AMS |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Tektro C310 |
| Käikude arv | 24 |
| Käigu vahetuse kangid | S-Ride SLM300 3x8 |
| Eesmine käiguvaheti | S-Ride FDM300 |
| Tagumine käiguvaheti | S-Ride RDM200 8 speed |
| Roolisammas | HBC 90-110/31.8mm |
| Rool | HBC 660/31.8mm |
| Sadula alus | HBC 350/27.2mm |
| Sadul | HBC VL-4333 |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |











